קונוס הפקות דפוס
hebrew  |  English (United Kingdom)  |  
 
מי צריך מוצרי פרסום ?


בתרבות האנושית כל נתינה היא גם קבלה, או לפחות מעודדת קבלה. זו הסיבה שמוצרי הפרסום הפכו לשגרירי מכירות מצויינים ופופולריים כל כך בקרב עסקים רבים. מוצרי הפרסום, הם אותם מוצרים ומתנות נושאי לוגו של החברה המעניקה אותם. הם ניתנים כמתנה חינם ללקוחות פוטנציאליים. בין מוצרי הפרסום הנפוצים אפשר למצוא מעמדי פתקים לשולחן, עטים, חולצות מודפסות, יומני שנה, תיקים, ארנקים ועוד רבים, כולם נושאי לוגו העסק שהעניק אותם.

מוצרי הפרסום מהווים דרך לבצע פרסום שקט, באופן מתקבל ואהוד, הזוכה ל"זמן מדף" ארוך במיוחד. בשעה שעיתונים יומיים או פליירים בתיבות הדואר מושלכים לפח, מוצרי הפרסום נשארים לנצח. הם מקבלים יחס של כבוד, וככול שהם שימושיים יותר כן נוכחותם גבוהה.

בתכנון ובחירת מוצר הפרסום, יש לתת את הדעת על רעיון הולם. על מרכיבי תדמית. על פונקציונליות המוצר (עד כמה הוא שימושי עבור הלקוח), ועל מטרה פרסומית ממוקדת.

לקונוס ציוד מתקדם, המאפשר הדפסת לוגו על מגוון מוצרים בכל גודל ופורמט, כדוגמת: מוצרי נוי, מוצרי משרד, עטים, מעמדי ניר, קופסאות ומארזי שי, חולצות, ספלים, צעיפים, לוחות שנה וכדומה. באופן זה הינך יכול להשלים את תוכנית הפרסום שלך בהוראה פשוטה אחת.
 

 
לחץ כאן וקבל הצעת מחיר

 
מבצע חבילת מיתוג
     
 בניית אתר אינטרנט
 עיצוב לוגו + כרטיס
 200 כרטיסי ביקור
3300 + מע"מ בלבד

 
בקרו בבית הדפוס שלנו
אתר בית הדפוס
www.yprint.co.il


 
לחץ כאן לפרטים נוספים - אתר אינטרנט חינם ל 30 יום ללא התחייבות